برگزاری اولین المپیاد ورزشی شهرستان بردسیر

DSCN3418 DSCN3423 DSC_0954 DSC_0938

اولین المپیاد ورزشی شهرستان بردسیر با حضور بیش از ۱۶۰ ورزشکار از بخش های مرکزی، نگار،  لاله زار و گلزار  و در رشته های فوتسال،  والیبال،  دو و میدانی، شطرنج،  تنیس روی میز،  طناب کشی و دارت برگزار شد.
در این المپیاد  که به مناسبت هفته دولت برگزار گردید ، در جمع بندی کلی امتیازات ، بخش مرکزی قهرمان شد   و بخش های نگار ، لاله زار و گلزار  نیز  به ترتیب در جایگاهای دوم تا چهارم قرار گرفتند.

در پایان و در آئین اختتامیه اولین المپیاد ورزشی شهرستان بردسیر که در سالن ورزشی مولای متقیان و با حضور مسئولین شهرستانی و  ورزشکاران برگزار گردید ، از نفرات و تیم های برتر با اهدای مدال مخصوص المپیاد و حکم قهرمانی تقدیر شد. 

نفرات برتر هر یک از رشته ها به شرح زیر می باشد :

در بخش بانوان

  • دو ۱۰۰ متر
  • نرجس پورتوانا ( بخش مرکزی ) ۲-  عارفه خسروی (بخش مرکزی ) ۳- ساناز شمس الدینی (نگار)
  • دو ۴۰۰ متر
  • مینا فرخی ( بخش مرکزی) ۲- مریم قاسم پور (بخش مرکزی ) ۳- زهرا شادروان ( بخش لاله زار)
  • دو ۸۰۰ متر
  • زهرا مداحی ( بخش مرکزی ) ۲- مرضیه چریک ( بخش گلزار ) ۳- هانیه دلخواه (بخش گلزار)
  • پرتاب وزنه
  • زهرا خدامی ( بخش مرکزی ) ۲- سلطان مومنی (بخش نگار ) ۳- سمیه سعید ( بخش گلزار)
  • دو ۱۶۰۰ متر
  • فاطمه خدامی (بخش مرکزی) ۲- زهره سعید (بخش گلزار ) ۳- فاطمه زینعلی (بخش مرکزی )
  • پرش جفت
  • زهرا جمعه پور (بخش نگار ) ۲- زینب شادروان (بخش لاله زار ) ۳- زهرا نگارستانی (بخش نگار )
  • تنیس روی میز
  • فاطمه خدامی ( بخش مرکزی) ۲- عاطفه شیخ زاهدی (بخش نگار ) ۳- مهلا محمدباقری ( بخش گلزار )
  • طناب کشی
  • بخش مرکزی  ۲- بخش گلزار  ۳- بخش نگار
  • دارت
  • زهرا مداحی (بخش مرکزی ) ۲- الهام نفر (بخش مرکزی)  ۳- فاطمه صندل پور( بخش لاله زار)
  • شطرنج
  • نجمه ولی شاهی ( بخش لاله زار ) ۲- فاطمه مومنی (بخش نگار ) ۳- مریم ولی شاهی (بخش مرکزی)

در بخش آقایان

  • دو ۱۰۰ متر اقایان
  • سعید ایمانی ( بخش مرکزی ) ۲- محمد مهدی کاکوئی (بخش نگار ) ۳- عرفان نقی زاده (گلزار)
  • دو ۴۰۰ متر
  • محمدرضا اناری ( بخش مرکزی) ۲- رسول بهزادی (بخش نگار ) ۳- مرتضی آیرا ( بخش گلزار )
  • دو ۸۰۰ متر
  • سعید ایمانی ( بخش مرکزی ) ۲- محمد مهدی کاکوئی ( بخش نگار ) ۳- حسین سعید (بخش نگار)
  • پرتاب وزنه
  • حامد خالقی ( بخش مرکزی ) ۲- رسول عظیمی (بخش مرکزی ) ۳- وحید فلاح ( بخش لاله زار )
  • دو ۱۲۰۰ متر
  • میلاد محبی (بخش نکار ) ۲- محمدرهنما (بخش مرکزی ) ۳- محمدرضا اناری (بخش مرکزی )
  • پرش جفت
  • وحید فلاح (بخش لاله زار ) ۲- محسن شکوه سلجوقی (بخش لاله زار ) ۳- محمد رهنما (بخش مرکزی )
  • دو ۳۲۰۰ متر
  • سعید ایمانی ( بخش مرکزی ) ۲- مجتبی گلومکی ( بخش لاله زار ) ۳- رسول شاه حیدری (بخش لاله زار )
  • تنیس روی میز .
  • امیر حسین عظیمی ( بخش مرکزی) ۲- حسین افضلی (بخش مرکزی ) ۳- محمد شمس الدین سعید ( بخش گلزار)
  • فوتسال
  • بخش نگار ۲- بخش مرکزی  ۳- بخش لاله زار
  • والیبال
  • بخش لاله زار ۲- بخش مرکزی ۳- بخش نگار
  • شطرنج
  • اسماعیل ولی شاهی ( بخش لاله زار ) ۲- مجتبی امامی (بخش نگار ) ۳- علی سالاری (بخش نگار)

 

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme